هرگز برنامه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

هرگز: برنامه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حاضرم فقط یک میلیون دلار بپردازم! / طارمی

به گزارش خبرورزشی، تصویری هم که از وسلی اشنایدر ستاره هلندی و مهدی طارمی به همراه مدیران کلوب الغرافه منتشر شد همه را به این یقین رساند که کار تمام شده است هست.

حاضرم فقط یک میلیون دلار بپردازم! / طارمی

طارمی: حاضرم فقط یک میلیون دلار بپردازم!

عبارات مهم : جدایی

مهدی طارمی بدون خداحافظی با پرسپولیسی ها به قطر سفر کرد.

به گزارش خبرورزشی، تصویری هم که از وسلی اشنایدر ستاره هلندی و مهدی طارمی به همراه مدیران کلوب الغرافه منتشر شد همه را به این یقین رساند که کار تمام شده است هست. کلوب پرسپولیس بی میل نبود حالا که طارمی پایش را در یک کفش کرده و قصد جدایی دارد درآمدزایی کند و پولی به جیب بزند اما…

حاضرم فقط یک میلیون دلار بپردازم! / طارمی

ناگهان خبر رسید مذاکرات مهدی طارمی با الغرافه قطر به مسئله خورده هست. زمزمه هایی مطرح شد مبنی بر اینکه طارمی پشیمان شده است و قصد دارد به پرسپولیس بازگردد در حالی که اصل ماجرا چیز دیگری بود. مهاجم ملی پوش ایرانی در مذاکراتش با مدیران الغرافه در یک مورد به مسئله خورد؛ طارمی مشکلی با عقد قرارداد یک سال و نیمه ندارد ولی خواسته است بندی در قراردادش گنجانده شود که در صورت رسیدن پیشنهاد اروپایی بعد از جام جهانی روسیه بتواند از تیم قطری جدا شود و برود. مدیران الغرافه قطر مشکلی با این عنوان ندارند ولی شرط پرداخت دو میلیون دلار پول نقد را وسط گذاشته اند! مبلغی که کمتر تیم اروپایی حاضر است جهت یک فوتبالیست آسیایی بپردازد.

شنیدیم بعد از کش و قوس های فراوان مهدی طارمی حاضر شد جهت جدایی و رفتن به تیم اروپایی بعد از جام جهانی روسیه مبلغ یک میلیون دلار بپردازد و در نهایت با تیم قطری به توافق رسید.

به گزارش خبرورزشی، تصویری هم که از وسلی اشنایدر ستاره هلندی و مهدی طارمی به همراه مدیران کلوب الغرافه منتشر شد همه را به این یقین رساند که کار تمام شده است هست.

برانکو: طارمی چاق شده، او را نمی خواهم!

دیروز و در پی انتشار اخباری مبنی بر عدم توافق مهدی طارمی با کلوب الغرافه قطر زمزمه هایی شنیده شد مبنی بر اینکه این مهاجم ملی پوش به زودی به تمرینات پرسپولیس برمی گردد و تا آخر فصل در این تیم پرطرفدار توپ خواهد زد. این در حالی بود که برانکو به شدت با این عنوان مخالفت کرد. شنیدیم مرد کروات به مسئولان کلوب پرسپولیس گفته است: «مهدی طارمی خوب تمرین نکرده و چاق شده است هست. حداقل یک ماه وقت می برد که او کیلوهای اضافی را آب کند و به همین خاطر طارمی را نمی خواهم. به فکر بازگشت او نباشید!»

واژه های کلیدی: جدایی | برانکو | میلیون | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | یک میلیون دلار | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz