هرگز برنامه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

هرگز: برنامه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خبر زیر ذره بین

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی جدول قیمت ها + بی‌توجهی به نشانه‌های تازه در بازار مسکن

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می‌کنند همچون چندماه گذشته بعضی از سازندگان و فروشندگان املاک به زیاد کردن قیمت‌های پیشنهادی خ

جدول قیمت ها + بی‌توجهی به نشانه‌های تازه در بازار مسکن

بی توجهی به نشانه های تازه در بازار مسکن+جدول قیمت ها

عبارات مهم : بازار

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می کنند همچون چندماه گذشته بعضی از سازندگان و فروشندگان املاک به زیاد کردن قیمت های پیشنهادی خود اصرار دارند، این در حالی است که به نظر می رسد با توجه به تجربه دوره های گذشته رونق و رکود بخش مسکن، بازار هم اکنون کشش زیاد کردن قیمت های مداوم چندماه گذشته را ندارد. به گفته آنها کم کردن حجم معاملات طی دو ماه گذشته نشانه جدی عقب نشینی متقاضیان از بازار به علت جهش قیمت های مداوم است.

به گزارش دنیای اقتصاد از ابتدای امسال همزمان با قرارگرفتن بازار مسکن در آستانه دوره تازه رونق، رشد قیمت های پیشنهادی آپارتمان های مسکونی در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد. این رشد قیمت همزمان با بروز بعضی تحولات سایر بازارها و بخش های دیگر موجب شد تا رشد قیمت مسکن در یک بازه زمانی چندماهه در یک شیب صعودی و با حرکت تند همراه شود.

اما از آخر بهار به علت ناهمخوانی قدرت خرید متقاضیان مصرفی با قیمت های پیشنهادی جدید، خریداران مسکن به نوعی از بازار عقب نشینی کردند و همین عامل منجر به کم کردن معاملات خرید و فروش در ماه های اخیر شد. با این حال بعضی از فروشندگان بدون توجه به این نشانه ها همچنان بر زیاد کردن قیمت پیشنهادی خود اصرار می کنند، این در حالی است که به گفته مشاوران املاک رشد مداوم قیمت ها به ضرر دو طرف عرضه و تقاضای بازار خواهد بود. بخشی از قیمت های پیشنهادی ارائه شده است در جدول نبض بازار امروز در محدوده قیمت های قرمز رنگ (نامتناسب با قیمت های میانگین منطقه) است.

جدول قیمت ها + بی‌توجهی به نشانه‌های تازه در بازار مسکن

واژه های کلیدی: بازار | عقب نشینی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz